Bolu 2. Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı 2020

16.04.2020 / 19.04.2020

2019 yılında birincisi yapılan ve başarısıyla adından söz ettiren "Bolu Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarımız"  16-19 Nisan 2020 tarihleri arasında Bolu'nun ve bölgenin ileri gelen firmalarının katılımıyla ikinci kez ziyaretçilerine güzel bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.

Ziyaretçi sayısı ve başarısı sayesinde kendini büyüten fuarımız, Bolu’nun bulunduğu stratejik konum ve rekabet gücüyle sektöründe bölgenin bir numarası olmaya aday duruma gelmiştir.

Başta Türk tarım sektörünün ilerlemesi adına yeni teknolojilerin tanıtılması, ürünsel bazda yeni alıcılarla buluşturulmasını, teknik ekipman ve makina konusunda yeniliklerin sektör temsilcileri ile bir araya getirilmesini amaçlamaktadır. Fuarımız alıcıları ve ilgilileri 16-19 Nisan 2020 tarihleri arasında Bolu'da buluşturacaktır. Organizasyonumuzun ana hedefi, yurt içindeki sektör üreticilerinin özellikle bölge yatırımcıları ile bir araya getirip, sektörel bazda ticari bir platform oluşturmaktır.

Sınırsız sayıda ürün ve markayı tek bir çatı altında bulabileceğiniz fuarımızda yüzlerce markanın arasından size en uygun olanını seçip, hiç yorulmadan işinizi büyütebilirsiniz.

E-Davetiye Formu

1
2
3

Ziyaretçi Bilgileri
Sonraki

Firma Bilgileri


Sonraki

Önizleme


Cinsiyet
Ad
Kadın
Cep Telefonu
İş Telefonu
E-Posta
Ünvan
Departman

Firma Adı
Firma Websitesi
Adres
Şehir
Posta Kodu